Przygotowania do koncertu czas zacząć!

Koncert Green Day w Polsce zbliża się wielkimi krokami, a więc przyszedł czas na przygotowania się do koncertu i zafundowanie sobie miłych pamiątek.

Ciekawe inicjatywy uwiecznienia przeżyć z koncertu został stworzone na Facebooku przez dwie zagorzałe fanki Green Day’a. Pierwsza z nich to zbiórka zdjęć do flagi, która zostanie przekazana chłopakom podczas koncertu. Wszystkie informacje o tym możecie znaleźć tutaj. Natomiast druga inicjatywa to zakup koncertowych bransoletek, o którym to informacje są dostępne tutaj.

Koncert w Polsce tuż za rogiem, dlatego też śpieszcie się z udziałem w tych wydarzeniach.

8 Comments

 1. Idea świetna. Te bransoletki są za darmo?

  1. Oczywiście, że nie 🙂 Trzeba przesłać odpowiednią kwotę pod wskazane numery bankowe. Zresztą wszystko jest na Facebooku opisane.

   1. No dobra, tylko skąd mam mieć pewność, że mnie nikt nie oszuka? Wpłacę pieniądze a gadżetów być może nie dostanę.

    1. Nie sądzę, abyśmy zostali oszukani. Jeśli masz wątpliwości to po prostu nie bierz udziału w tej inicjatywie. Nikt Cię przecież nie zmusza.

 2. Jeśli sie boisz o symboliczne 10zł to pozdro, ale niczego w internecie nie załatwisz.

 3. Hej, Nigdzie tego nie mogę się dowiedzieć więc dopytam tutaj…o której zaczyna się koncert? Gdzieś czytałem, że 20.30, ale czy wtedy już zacznie Green Day, czy All Time Low? Będę na Kaliskiej według rozkładu dopiero 20.40 i zastanawiam się na co dotrę…
  Z góry dzięki za pomoc i info;)

  1. O 20:30 zacznie się cały koncert, a jak to będzie dokładnie – to już zależy od organizatorów. Tak czy siak na pewno zdążysz na koncert, punktualnie się na pewno nie zacznie.

 4. Jesli ktos bylby zainteresowany to mam do sprzedania 2 bilety na koncert Green Day 18.06 Lodz ATLAS Arena Sektor F Rzad IV Miejsce 9 i 10. Koszt 190 zl/sztukę, kontakt: [email protected]

Comments are closed.