Akcje fanów na koncert w Polsce – podsumowanie

W całym internecie zrobił się „młyn” z powodu akcji fanów na koncercie w Polsce. Pozwolę sobie zebrać wszystko do kupy i opisać najważniejsze z nich. A więc zaczynamy!

 

AKCJA 1

Zielone serpentyny na Basket Case. Cała akcja zaczyna się zaraz po tej pierwszej zwrotce:

Do you have the time
to listen to me whine
About nothing and everything
all at once
I am one of those
Melodramatic fools
Neurotic to the bone
No doubt about it

Wtedy Billie przestanie śpiewać i odda głos nam. Gdy skończymy śpiewać drugą zwrotkę – rzucamy serpentynami najwyżej jak się da.

 

AKCJA 2

Kolejną akcją jest siadanie na King for a Day. Gdy jest moment, że chłopaki kładą się, my siadamy. Jeśli nie wiecie w którym to momencie, to poniżej możecie zobaczyć wszystko na wideo (zacznijcie od 5:20).

 

AKCJA 3

Na początku było ustalane, żeby wszyscy kupili czerwony krawat, ale byłoby to ogromnym niewypałem. Najlepiej będzie jak każdy ubierze się po swojemu – może to być zwykła bluzka Green Day, może to być czarna koszula i czerwony krawat (w stylu American Idiot) – cokolwiek, najlepiej związane z Green Day’em.

 

I to wszystko – mogłoby być więcej akcji, ale podejrzewam, że z tymi sobie w 100% nie poradzimy 😉 Jeśli coś nie jest dla Was jasne to piszcie w komentarzach.

6 Comments

 1. Mi się wydaje..że coś za dużo jest stron o GD..lepiej gdyby było jedna strona..fani powinni się łączyć, a nie rozdzielać się 🙁

  1. Próbowaliśmy już podejmować próby nawiązania sojuszu (?) z innymi stronami, ale bez skutku.

   Można powiedzieć, że GreenDayPolska.pl jest miejscem w którym fan dowie się wszystkiego, nie zaglądając na inne blogi.

 2. A gdzie niby mamy siadać? Myślicie, że wszyscy sie zmieszczą? xD

  1. Jak nie będzie miejsca to tylko kucniemy 🙂

 3. Nie chcę być nie miła, ale niektórzy lepiej prowadzą blogi, niż strony 🙂

  1. Hej! Nie jesteś nie miła, szanujemy twoje zdanie, jednak z niego nic nie wynika. Możesz bardziej rozwinąć swoją wypowiedź?

Comments are closed.