Oglądaj koncert z Reading na żywo w BBC Three

Chłopacy już w piątek zagrają swój kolejny koncert, tym razem w Reading. Transmisja na żywo będzie dostępna dla wszystkich.

BBC ogłosiło, że na kanale BBC Three będzie na żywo transmitowany koncert Green Day na festiwalu w Reading. Koncert odbędzie się o godzinie 21 czasu lokalnego, czyli u nas będzie to równa 20. Transmisja będzie z całego koncertu – nie z pojedynczych piosenek. Niżej podaliśmy linki, gdzie możecie oglądać kanał BBC Three online. Jeśli będziecie mieli jakieś informacje o dostępności kanału w niektórych telewizjach (np. Cyfrowy Polsat lub NC+) to poinformujcie nas o tym w komentarzach.

Oficjalny kanał BBC Three na BBC.co.uk

4 Comments

 1. Mam pytanie, gdzie są te linki to oglądania kanału BBC Three online, bo napisane jest że: „Niżej podaliśmy linki, gdzie możecie oglądać kanał BBC Three online” a niestety linków tych nie widzę. Z góry dziękuję za odpowiedź.

  1. Witam,

   link już jest na swoim miejscu. Tak to jest jak się zarwie nockę 🙂

   Pozdrawiam

 2. Dlaczego nie mogą pokazać tego koncertu na jakiejś stacji dostępnej dla każdego, może macie namiary na jakiś kanał zagraniczny, który pokazałby ten koncert? Chyba będzie trzeba obejrzeć go przez neta

  1. http://www.stream2watch.me/live-tv/bbc-3-live-stream
   tu masz działający stream z bbc three 😉

Comments are closed.