Green Day: Demolicious – co wiemy o nowym albumie zielonych?

Ostatnie kilka dni było dla wszystkich fanów Green Day ogromnym szokiem. Dlaczego? Pewnie dlatego, że nowy album Zielonych jest już w drodze…

Premiera będzie najprawdopodobniej w kwietniu, a dokładnie 19 kwietnia. Wydawnictwo będzie na dwóch płytach CD, winylach oraz kasetach. Płyta ma zawierać aż 20 piosenek – 19 demówek, które nie zostały dotąd opublikowane (w tym State Of Shock) oraz akustyczna wersja Stay The Night. Demówki mają być z całej kariery chłopaków, jednak są plotki jakoby większość tych piosenek miała być z okresu trylogii (Uno, Dos, Tre).

Powiem może jeszcze kilka słów o popularnym zdjęciu, które to „prezentowało” tracklist i całą okładkę. Tutaj Was zaszkokuję – był to (a raczej jeszcze jest) atak w fanów Green Day. Jest to zwykły wirus komputerowy który miał za zadanie rozprzestrzenić się na forach i grupach dyskusyjnych o GD. Po pierwsze – po przejściu na obrazek pobierany jest wirus. A po drugie – na tym obrazku nie zgadza się zbyt wiele rzeczy. Nie będę jednak Was tym przynudzał. Pozostaje tylko pytanie czy tracklista jest prawdziwa. Niestety teraz nikt Wam na to pytanie nie odpowie. Dowiemy się zapewne w ciągu najbliższego miesiąca.

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć
Kliknij na zdjęcie aby powiększyć